سئو کلاه سفید چیست ؟

سئو کلاه سفید چیست ؟ در مطالب گذشته با یکی از روش های سئو سایت به نام سئو کلاه سیاه آشنا شدیم و دانستیم که سئو کلاه سیاه می تواند صدمات زیادی به رتبه سایت بزند . برای آشنایی بیشتر با سئو کلاه سیاه می توانید به مطلب سئو کلاه سیاه چیست ؟ مراجه نمایید .
اما فعالیت های دیگر نیز برای بالا بردن سئو سایت انجام می شوند که قانونی و مورد تایید گوگل نیز هستند . به این نوع سئو سایت ، سئو کلاه سفید گفته می شود .
در این مطلب شما را با انواع روش های سئو کلاه سفید آشنا می کنم.
باید به ای نکته توجه باشته باشید که  ممکن است نتایج استفاده از روش سئو کلاه سفید را به این زودی ها مشاهده نکنید و گاهی باید برای بالا بردن سئو سایت خود حتی شش ماه زحمت بکشید . اما مطمئن باشید روش سئو کلاه سفید کاملا مورد تایید گوگل است و بالاخره نتیجه زحمات خود را خواهید دید . پس صبور باشید و از همین امروز کارهایی که در لیست زیر توصیه شده برای وب سایت خود انجام دهید .

سئو کلاه سفید چیست ؟

نکات ساده ای که در سئو کلاه سفید باید رعایت کنید :

۱)    از همان شروع طراحی سایت ، کدهای قالب سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کنید .
۲)    برای مشخص کردن تیترها از تگ های h استفاده نمایید.
۳)    مطالب کمتر از ۳۰۰ کلمه در سایت قرار ندهید .
۴)    از متا تگ ها استفاده نمایید . در این بخش می توانید خلاصه ای از مطلب نوشته شده را برای موتورهای جستجو مشخص نمایید .
۵)    در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید و هر مطلب جدیدی که در سایت قرار می دهید در این شبکه ها به اشتراک بگذارید.
۶)    تصاویر سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.
۷)    و…
پیشنهاد من به مبتدیان و افرادی که با سئو سایت آشنایی ندارند و همچنین کسانی که مدت هاست سایتی را راه اندازی نموده و با اصول نا درست از آن نگهداری کرده اند ، آ است که برای شروع از یک متخصص سئو کمک بگیرند تا رتبه سایتشان به خوبی ارتقا پیدا کند و آموزش های لازم را نیز ببینند .

لیست بالا تنها تعدادی از روش های ساده برای بالا بردن سئو سایت به روش کلاه سفید است . در صورتی که شما نیز اطلاعاتی در این زمینه دارید ، خوشحال می شویم ما و سایر خوانندگان سایت را از آن ها آگاه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*