سئو کلاه سیاه چیست ؟

سئو کلاه سیاه چیست ؟ سئو کلاه سیاه یکی از روش های بالا بردن سئو سایت است که با به کار بردن راه کارهای غیر اصولی و حتی غیر قانونی در زمینه طراحی سایت ، موجب می شود که روند رشد سایت و ارتقای رتبه آن به سرعت طی شود و سایت در مدت کوتاهی به صفحات اول نتایج موتورهای جستجو برسد .
به نظر می آید با یک نوع عالی سئو سایت رو به رو هستیم ، اما آگاه باشید که گوگل و سایر موتورهای جستجو برای جلوگیری از سئو کلاه سیاه و بهینه سازی نتایج خود ، دائما در حال به روز رسانی الگوریتم های جستجوی خود بوده و در صورتی که برای بهبود سئو سایت خود از روش های غیرقانونی مانند سئو کلاه سیاه استفاده نمایید ، موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل متوجه این کار شما شده و به شدید ترین نحو با آن برخورد می کنند و آدرس سایت هایی که از روش سئو کلاه سیاه برای ارتقای سئو سایت خود استفاده می کنند را از لیست نتایج خود حذف می کنند که به این کار پنالتی شدن می گویند .البته گوگل آنقدرها هم بی انصاف نیست و با فرض اینکه این وب سایت ها به اشتباه از روش های سئو کلاه سیاه استفاده کرده اند ، مهلتی می دهد و استراتژی سئو این سایت ها را بررسی می کند و در صورت تغییر نکردن روش سئو سایت مورد نظر آن را از لیست نتایج خود حذف می نماید .

سئو کلاه سیاه چیست ؟

برخی از روش های متداول سئو کلاه سیاه :

۱)    می توان به نحوی یک وب سایت را طراحی نمود که برای موتورهای جستجو یک محتوای ویژه نمایش داده شود اما وقتی بازدید کننده وارد سایت شد برای او فقط تبلیغات نمایش داده شود .
۲)    عده ای با خرید و فروش لینک سعی در بالا بردن سئو سایت خود می نمایند .
۳)    برخی وب سایت ها که برای بالا بردن سئو سایت خود از روش سئو کلاه سیاه استفاده می نمایند ، با استفاده از نرم افزارهای مخصوصی اقدام به تولید محتوای بی معنا می نمایند . در این حالت موتورهای جستجو فکر می کنند .
۴)    نوشتن متن های مخفی و هم رنگ زمینه ، شامل کلمات کلیدی .

به یاد داشته باشید که روش سئو کلاه سیاه ، ممکن است در کوتاه مدت جواب بدهد و رتبه سایت شما افزایش پیدا کند اما این مساله به جریمه شدن توسط گوگل نمی ارزد. بهترین راه آن است که وقت بگذارید و با حوصله ، از روش های اصولی سئو سایت استفاده نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*