انتخاب سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو

شاید به صرفه ترین و عاقلانه ترین راه برای ایجاد یک وب سایت جدید استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز باشد، چون کد نویسی یک سیستم جدید علاوه بر هزینه های گزافی که بر روی دست شما می گذارد، از لحاظ امنیتی نیز مورد تایید نیست.
سیستم های مدیریت محتوای متن باز از جمله جوملا، وردپرس و … سالیان سال است که توسط توسعه دهندگان و برنامه نویسان در سراسر دنیا در حال گسترش و توسعه هستند و روز به روز بر امکانات آن ها افزوده شده و باگ های امنیتی جزئی آن ها رفع می شوند.از طرفی نمی توان سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو را نادیده گرفت.
آیا شما قادرید تا یک سیستم مدیریت محتوا که قابلیت ایندکس مطالب خوبی در حد مدیریت محتواهای قوی کنونی داشته باشد طراحی کنید؟

سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو

در نظر گرفتن سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، سیستم های مدیریت محتوا متن باز به مرور زمان توسعه یافته اند و در هرقدم با ارائه الگوریتم های جدید موتورهای جستجو بروزرسانی شده اند و پا به پای آن ها پیش رفته اند، و اینجاست که سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو نمایان می شود.
به طور خلاصه ایندکس مطالب شما در موتورهای جستجو، اگر در سیستم های مدیریت محتواهای منطبق با موتورهای جستجو نگارش شده باشند، بسیار سریعتر صورت می گیرد.شما به طور حتم نخواهید توانست در مدتی کوتاه تجربه بلند مدت بسیاری از توسعه دهندگان قدیمی در سراسر دنیا را داشته باشید.
اما برای انتخاب سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو چه ملاک هایی را در نظر بگیریم:

سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو

دسته اول ملاک های انتخاب سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو

  • در قدم اول برای انتخاب سیستم مدیریت محتوا مناسب کوتاهی نکنید و بعد از در نظر گرفتن کارایی وب سایت خود، از میان سیستم های مدیریت محتوای موجود یکی را انتخاب کنید (وردپرس، جوملا، دروپال و…)
  • واقع بینانه و بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید، به عنوان نمونه اگر نیاز مبرمی به بهبود وضعیت در موتورهای جستجو دارید، تنها صرف راحتی در استفاده از جوملا استفاده نکنید و وردپرس را برگزینید.همچنین از میزان امکانات موجود سیستم های مدیریت محتوا آگاهی کافی پیدا کنید و با در نظر گرفتن سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو، انتخاب نهائی خود را انجام دهید.
  • مزایا و معایب هر کدام را سبک و سنگین کنید و با در نظر گرفتن کاربردی که برای وب سایت خود در نظز گرفته اید، سیستم مدیریت محتوای متن باز مورد نظرتان را انتخاب کنید.

دسته دوم ملاک های انتخاب سیستم مدیریت محتوا و نقش آن در سئو

  • ملاک های ظاهربینانه نداشته باشید و پس از مشورت با کارشناسان این زمینه، دست به انتخاب بزنید.به عنوان نمونه رایگان و غیر رایگان بودن یک سیستم مدیریت محتوا هیچ تاثیری در امکاناتی که به شما می دهد و همچنین قدرتی که برای بالا کشیدن خود در موتورهای جستجو دارد نمی گذارد، بسا خیلی از وب سایت های بزرگ سیستم مدیریت محتوای رایگان مانند جوملا و وردپرس دارند!
  • بودجه خود را در نظر بگیرید و پولی و یا رایگان بودن افزونه هایی را که بعدها به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد را بررسی کنید.ممکن است سیستم مدیریت محتوای متن باز رایگان هزینه گزافی برای خرید افزونه های مورد نظر بر روی دستتان بگذارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*