مهمترین نکات سئو در سال ۲۰۱۵

تمامی تکنولوژی ها با گذر زمان در حال حرکت رو به جلو هستند و شرکت بزرگ گوگل و به تبع آن موتور جستجو قدرتمند آن و همچنین سایر موتورهای جستجو نیز از این قائده مستثنی نیستند.پس برای عقب نماندن از بازاریابی نوین و همگامی با این تغییرات باید خود را بروز کرد.
گفتنی است طبق آخرین آمارها،۷۰ درصد لینک‌هایی که کاربران جستجو می‌کنند، ناشی از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر (سئو) است.
در زیر به بررسی سه عامل مهم پیروزی در این زمینه در سال جاری میلادی می پردازیم.

تولید محتوای خوب برای جذب لینک
موضوع غیرقابل تغییر در این زمینه که هنوز بیشترین تاثیر بر روی موتورهای جستجو را دارد، لینک‌ های سئوی خارجی یا همان بک لینک ها است. یافتن لینکی از یک وب‌ سایت مرتبط و دارایِ کیفیتِ بالا نه تنها به سئو،بلکه به ترافیک شما هم کمک خواهد کرد که در نتیجه می‌تواند فروش بیشتر محصولاتتان را سبب شود.گفتنی است هنوز که هنوز است بهترین راه برای به دست آوردن لینک‌ها ایجاد مطالبی است که کاربر را به اشتراک گذاری مطلب شما قانع می کند.

لینک‌های Co-Citation
اگر وب سایت شما توسط یک موتور جستجو در مجاورت رقیبتان یافت شود، شرکت شما را در حوزه مربوط به آن رقیب محسوب می کند.پس برای گرفتن لینک‌های co-citation، عبارات “best” یا “top 10” را در حوزه فعالیت خود جستجو کنید.اگر در لیست نتایج نامی از خود نیافتید، با تماس به ناشر درخواست کنید تا شرکت شما را به فهرست بیفزاید. به این منظور برای دفاع از اینکه چرا شرکت شما باید در فهرست قرار بگیرد و چه جایی برای آن مناسب‌ است،به ارائه دلایل قابل قبول نیازمندید،پس از قبل برای دفاع از خود آماده باشید.به طور مثال وجود لینک سایت شما در سایت پیوندها که یک دایرکتوری لینک محسوب می شود،کمک زیادی به گوگل و کاربران جهت برندسازی شما می کند.توجه کنید که این ثبت فقط با تعامل انجام می شود نه ساخت مستقیم بک لینک.

لینک‌های تیتروار
برای بهینه سازی وب سایت خود به طور حتم باید از این روش قدرتمند بهره بجویید،چون به این وسیله به سایر محتواهای تولیدی توسط خودتان اشاره خواهید کرد که اولین نتیحه آن افزایش ترافیک وب سایت شما است.علاوه بر آن، لینک های تیتروار می‌ توانند از ساخت پست‌ های مهمان ناشی شده باشند که شما با نوشتنشان،آن ها را بر روی سایت‌ های شخص ثالث منتشر می‌ کنید.
گفتی است سریع ترین راه برای گرفتن لینک‌ های تیتردار،مانند مورد اول،استفاده از مطالب غنی است تا کاربران را به اشتراگ گذاری مطالب شما وادار کند.

پس دراینجا لزوم قرار دادن محتوای مناسب بر روی وب سایت شما مشخص می شود،فاکتوری که بسیاری از عوامل دیگر در زمینه سئو،به طور مستقیم و غیر مستقیم به آن وابسته هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*