طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۷

طراحی وب سایت ذر سال ۲۰۱۷ : تغییرات دنیای فن آوری و اینترنت سبب افزایش بسیار زیاد طراحی وب سایت شده است و داشتن وب سایت برای هر شرکت و ارگان جزو لازم ارکان آن شده است. لذا طراحی وب سایت قوی و اثرگذار، طبق سلیقه و علاقه و نیاز مشتری خیلی حایز اهمیت شده است. طراحی وب سایت قسمت های مختلف دارد. مانند: طراحی قالب سئو (بهینه سازی سایت) و پشتیبانی سایت که برای موفق شدن در کار طراحی وب سایت به تسلط در مهارت های خاصی در این زمینه نیاز است.

طراحی وب سایت در سال 2017

آینده طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۷:

جهت پیش بینی اوضاع وب سایت ها و طراحی شان در سال ۲۰۱۷، نیاز است که عوامل کلیدی ایجاد تغییرات در آینده بررسی گردند.

طراحی وب سایت ریسپانسیو

به خاطر استفاده افزایشی از تبلت و موبایل های هوشمند که با ابعاد مختلف مورد استفاده کاربران هستند، باعث می شود که طراحی وب سایت در چند سال آینده به سوی ریسپانسیو بودن تمایل داشته باشد. بیشترین بهره گیری اشخاص از اینترنت با گجت های هوشمند در اندازه های مختلف است و این روالی رو به افزایش است لذا در کار طراحی، عملکرد صحیح سایت بر این دستگاه ها بسیار مهم است. ریسپانسیو کردن سایت از ترفندهای مورد بهره برداری طراحان است. با ساخته شدن گجت های پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند، طراحی سایت با مشکلات تازه ای در امر طراحی روبرو خواهد شد. لذا طراحی وب سایت هایی با متدهای جدید جهت سازگار بودن با اندازه های هر صفحه نمایشی استفاده شده است. از روش های خوب طراحی وب سایت در این ۲ سال عبارتند از:

• طراحی وب سایت به صورت pageless

به سایت هایی اطلاق می شود که همه محتوا را در یک صفحه پویا نشان می دهند نه در چندین صفحه جداگانه.
طراحی کارتی: اسکرول کردن را حذف نموده است و توانسته رابط کاربری جذابی بوجود بیاورد. طراحی صفحات به شکلی که احتیاجی به اسکرول صفحه نباشد از روش های مورد بهره برداری طراحان در این زمان است.

• بهره برداری زیاد از انیمیشن ها در طراحی وب سایت :

چون الگوی سلیقه کاربران و بازدیدکنندگان سایت نسبت به گذشته فرق کرده است، بهره برداری از انیمیشن ها در مقایسه با محتوای خام، ارجحیت دارد.

• تغییر روش های بهینه سازی گوگل :

با تغییرات شگرف در دنیای اینترنت و بالا رفتن تعداد کاربران گوگل جهت نتیجه گیری در این خصوص، باید با بوجود آوردن تغییرات دایمی در روش های سئو، تغییر اساسی را ایجاد کرد به شکلی که نتایج بر مبنای احتیاج کاربران رتبه بندی بشوند تا محتوا.

بهره گیری از Cloud computing در طراحی وب سایت

وقتی سرعت لود شدن سایت بر اثر استفاده از انیمیشن ها کند بشود، این امر از دید کاربران قابل قبول نخواهد بود لذا با بهره گیری از فن آوری Cloud computing این مساله تا حدود زیادی حل خواهد شد.
طراحی وب سایت اینتن جهت مشاوره طراحی سایت و خدمات طراحی وب، سئو وب سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی قالب html و پشتیبانی وب سایت … به مشتریان خود آماده است. با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*