دوره آموزش سئو سایت (seo)

دوره آموزش سئو سایت و بهینه سازی سایت   بهترین دوره آموزش سئو(seo) و بهینه سازی سایت توسط گروه اینتن با همکاری آکادمی دیجیتال مارکتینگ و مدرس حرفه ای سئو مهندس تقی مولوی بصورت حضوری طی یک کارگاه ۸ ساعته برگزار میشود. سرفصل های دوره آموزش سئو طوری طراحی شده اند که تمام افراد شرکت کننده با هر سطح معلومات ... ادامه مطلب »

سئو ویکی پدیا

سئو ویکی پدیا

استراتژی های سئو سایت ویکی پدیا : برای یادگیری سئو کردن سایت ابتدا باید در مورد نحوه و تکنیک سئو سایت های معروف و معتبر و مورد علاقه google مانند yahoo , Wikipedia , …. تحقیق کرده و روش ها و ترفند هایی که برای بالا بردن رتبه خود کرده اند را بررسی کنیم . این کمک بزرگی به ما ... ادامه مطلب »

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران : اکثر کارفرمایانی که قصد طراحی سایت را دارند برایشان این سوال مطرح است که چطور بهترین شرکت طراحی سایت را برای انجام پروژه خود انتخاب کنیم ما در اینجا سعی کردیم راهنمایی را در جهت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران را برای کسانی که قصد راهندازی یک وب سایت اینترنتی را ... ادامه مطلب »

طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۷

طراحی وب سایت در سال 2017

طراحی وب سایت ذر سال ۲۰۱۷ : تغییرات دنیای فن آوری و اینترنت سبب افزایش بسیار زیاد طراحی وب سایت شده است و داشتن وب سایت برای هر شرکت و ارگان جزو لازم ارکان آن شده است. لذا طراحی وب سایت قوی و اثرگذار، طبق سلیقه و علاقه و نیاز مشتری خیلی حایز اهمیت شده است. طراحی وب سایت قسمت ... ادامه مطلب »

آنالیز سایت رقبا در سئو سایت

آنالیز سایت رقبا در سئو سایت : یکی از موارد مهم در آموزش سئو آنالیز رقبا و بررسی سایت ها و رتبه آن ها در گوگل است . در همه دوره های آموزش سئو ما تاکید فراوانی به آنالیز سایت رقبا در کلیه مراحل سئو سایت داریم اولین دلیل آنالیز سایت رقبا این است که بدانید آن ها چه کرده ... ادامه مطلب »

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز چیست؟: تبلیغات اینترنتی از مهمترین فعالیت ها در زمینه کسب و کار و بازاریابی است که امروزه گوگل با استفاده از ابزارهای مختلف و هزینه های گوناگون این کار را برای وب سایت ها انجام می دهد. تبلیغات کلیکی گوگل از ساده ترین و کارامد ترین راه ها در تبلیغ و بازاریابی اینترنتی می باشد که بسیار کارامد ... ادامه مطلب »

سئو سایت چیست؟ و چگونه سئو کنیم

سئو سایت چیست؟ و چگونه سئو کنیم : معنای لغوی سئو که مخفف search engine optimization است بهینه سازی موتور جستجو می باشد که به معنی آن است که صفحه وب مورد نظر برای موتور های جستجو بیشترین امتیاز و بازدید را داشته باشد. دلیل اهمیت سئو سایت موضوع این است که اکثر کاربران برای یافتن مطلب مورد نظر خود فقط ... ادامه مطلب »

۵ راهکار سئو برای وبلاگ فروشگاه های اینترنتی

۵ راهکار سئو برای وبلاگ فروشگاه های اینترنتی : همانطور که می دانید امروزه بحث سئو برای بالا بردن سایت ها بسیار داغ است و فروشگاه های اینترنتی نیز از این امکان مستثنا نیستند. هر فروشگاه اینترنتی لازم است که یک وبلاگ برای خود داشته باشد حال چه فروشگاه کوچک با محصولات کم و یا بزرگ باشد. در اینجا باید ... ادامه مطلب »

سئو و بهینه سازی وب سایت پزشکی

سئو و بهینه سازی وب سایت پزشکی :در جامعه پزشکی داشتن یک وب سایت جهت آگاهی بخشیدن به بیمار و مشاوره خصوصا در حوزه جراحی زیبایی امری مهم می باشد . با پیشرفت تکنولوژی بیماران سریعترین راه را جهت انجام کار خود انتخاب می کنند و در همین راستا داشتن یک وب سایت حرفه ای پزشکی برای متخصصان می تواند ... ادامه مطلب »

مفهوم بهینه سازی و سئو سایت

وجود یک وب سایت برای حضور در فضای مجازی وتجارت الکترونیک لازم است ولی کافی نیست. پس از طراحی سایت کارهای دیگری لازم به انجام است: من جمله سئو و بهینه سازی سایت مهمترین گام پس از طراحی سایت است. مفهوم سئو سایت: سئو (بهینه سازی سایت) برای موتورهای جستجو از مهمترین مسائل در کسب و کار اینترنتی است. سئو ... ادامه مطلب »